Welkom op de site van sv ASC’75

nieuwsbrief (1)button

  • MP1 ongeslagen kampioen Toernooi buitenpost
  • MP1 ongeslagen kampioen Toernooi buitenpost
  • ASC ongeslagen kampioen F toernooi 2e klasse Winschoten
  • ASC ongeslagen kampioen F toernooi 2e klasse Winschoten
  • ASC ongeslagen kampioen F toernooi 2e klasse Winschoten
  • ASC ongeslagen kampioen F toernooi 2e klasse Winschoten
  • ASC ongeslagen kampioen F toernooi 2e klasse Winschoten
  • ASC ongeslagen kampioen F toernooi 2e klasse Winschoten
  • ASC ongeslagen kampioen F toernooi 2e klasse Winschoten

De indeling van de volgende toernooien zijn binnen.
De leiders zijn in bezit van het programma.
Onderstaand de data;

Toernooi Survento;
ASC MP1 7X7 Zaterdag 4 juni 9:00 uur
ASC D1 Vrijdag 3 juni 18:30 uur
ASC B1 Maandag 30 mei 18:30 uur
ASC C1 Donderdag 2 juni 18:30 uur
ASC F1 Zaterdag 4 juni 9:00 uur
ASC E1 Zaterdag 4 juni 13:00 uur
ASC E2 Zaterdag 4 juni 13:00 uur

Klaas Schriemer Jeugdtoernooi (ONT)
ASC F1 Donderdag 2 juni 17:50 uur
ASC E1 Vrijdag 3 juni 17:30 uur
ASC E2 Vrijdag 3 juni 17:30 uur
ASC D1 Zaterdag 4 juni 9:25 uur
ASC C1 Zaterdag 4 juni 13:30 uur
ASC B1 Zaterdag 4 juni 17:30 uur

Programma 5×5 ASC 1 ’t kleaster (gerkesklooster)

WhatsApp-Image-20160524

  • WINNAARS PENALTYBOCAAL 2015-2016 THOMAS DE HAAN EN WERNER POSTHUMUS
  • 1e, 2e en 3e plaats kidsrun 10 jaar en ouder Mark Pool, Jorrick Bosklopper en Sietse Jagersma
  • 1e, 2e en 3e plaats penaltybocaal D's: Jorrick Bosklopper, (missend) Sietse de Jong en Ieme Pool
  • 1e, 2e en 3e plaats penaltybocaal E's: Auke van der Heide, Dirk Fokke Mozes (missend) Erwin Storm
  • 1e ,2e en 3e plaats penaltybocaal C's: Jurre v/d Kooi, Teake Beukema en Mark Pool
  • 1e, 2e en 3e plaats kidsrun 4/5 jaar Meindert Brandsma, (missend) Hanna Huizinga en Jarno Posthumus
  • 1e, 2e en 3e plaats penaltybocaal F's: Werner Posthumus, Robin van der Veen en Lammert Paulus
  • 1e, 2e en 3e plaats kidsrun 8/9 jaar Rik van der Molen, Brend van Dijk en Tygo Borger
  • 1e, 2e en 3e plaats penaltybocaal Mp's: Jarno Posthumus, Renze Gandro en Cor Beukema
  • 1e, 2e en 3e plaats penaltybocaal B's: Thomas de Haan, (missend) Eeuwe Spinder en Wiebe Pool
  • 1e, 2e en 3e plaats kidsrun 6/7 jaar Riekele Brouwer, Cor Beukema en Renze Gandro

Klik hier voor meer foto’s van de kidsrun en penaltybocaal